Wprawka…

Z racji ze zaczynamy dopiero od poniedziałku postanowiłem zrobić rundkę na targowisko i zobaczyć czy da się cos po niskich cenach kupić.

Wyszło 15.90 zł. Czyli dupa w sumie, gdyż od poniedziałku to będzie 3 razy tyle co na dzień. W sumie za te 15,90 zł to wyjdzie nawet jedzonka na 2-3 dni. Właśnie kończę gotować zupę (2 dni),  +4jaja + jabłka to w sumie nawet spokojnie 2-3 dni powinno dać rade. Druga sprawa to to, że zostało mi jeszcze warzyw na 2 zupę, czyli podsumowując , 3 dni za 15,90zł jest realne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: